KLIKNIJ I ZOBACZ KATALOG

Rusztowania przejezdne MP to uzupełnienie oferty rusztowań ramowych i modułowych. Rusztowania przejezdne przeznaczone są do prac budowlanych i montażowych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Ten rodzaj rusztowań znajduje zastosowanie przy pracach instalatorskich, malarskich, wykończeniowych, antykorozyjnych.

W całej rodzinie rusztowań przejezdnych stosujemy typowe elementy, które umożliwiają rozwijanie posiadanych już wcześniej typoszeregów.

Dzięki zastosowanym samozatrzaskowym zaciskom montaż, demontaż i przebudowa odbywa się bez dodatkowych narzędzi – szybko i sprawnie. Wysokogatunkowe aluminium nadaje całej grupie rusztowań przejezdnych lekkości i wyjątkowej trwałości. Zastosowane samonastawne kółka ø 125 i ø 200 umożliwiają wygodne manewrowanie.

Rusztowania przejezdne mogą być przesuwane w stanie zmontowanym. Po ustawieniu rusztowania
w żądanym miejscu zabezpiecza się je za pomocą hamulca nożnego.

Precyzyjne ustawienie konstrukcji zapewniają podstawki regulowane, umożliwiające dokładne jej wypoziomowanie. Stateczność konstrukcji zapewniają belki jezdne uniwersalne i rozsuwane, balasty oraz podpory.

Rusztowania przejezdne posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa B/02/044/05 wydany przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.